Toros del Valle - Titanes Barranquilla Typy
Przegl膮d meczu
Dla entuzjast贸w zak艂ad贸w sportowych ten artyku艂 zawiera dok艂adne prognozy statystyczne dotycz膮ce nadchodz膮cego meczu koszyk贸wki pomi臋dzy Toros del Valle a Titanes Barranquilla. Mecz jest zaplanowany jako cz臋艣膰 turnieju Kolumbia Mistrzostwa Kolumbii i ma si臋 rozpocz膮膰 o godz. 16:30 w dniu 21.07.
Przepowiednie mecz贸w
Po przeanalizowaniu statystyk Toros del Valle i Titanes Barranquilla ustalili艣my, 偶e najbardziej op艂acaln膮 opcj膮 obstawiania na nadchodz膮cy mecz jest 1x2 - Z2. Nasza statystyczna analiza pokazuje, 偶e ten zak艂ad mo偶e potencjalnie doprowadzi膰 do 1.72 zwrotu z inwestycji.
21/07/2024
Toros del Valle
Titanes Barranquilla
Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 21.07.2024 19:40
H2H i poprzednie wyniki
W historii mecz贸w rozegrano 5 mecz贸w pomi臋dzy Toros del Valle i Titanes Barranquilla. 艢redni wynik dru偶yny Toros del Valle na mecz to 79, a Titanes Barranquilla ma 79. Suma w 5 mecz贸w, r贸偶nica mi臋dzy zdobytymi i straconymi punktami wynosi 394-455. Toros del Valle wygra艂 mecze 1, a Titanes Barranquilla wygra艂 mecze 4. Ostatni mecz pomi臋dzy Toros del Valle a Titanes Barranquilla rozegrano o 20.07.24 i zako艅czy艂o si臋 wynikiem 90:94.
Kto wygra?
Toros del Valle przegl膮d
Po 10 meczach, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, Toros del Valle wygra艂 5 zwyci臋stw i poni贸s艂 5 pora偶ek. W tych meczach Toros del Valle zdoby艂 856 punkt贸w i straci艂 865 punkt贸w. Toros del Valle 艣rednio zdobywa 85.6 punkt贸w i traci 86.5 punkt贸w na mecz. To daje 艂膮cznie 172.1 punkt贸w zdobytych i straconych przez klub.
Titanes Barranquilla przegl膮d
Dru偶yna koszyk贸wki Titanes Barranquilla rozegra艂a mecze 10, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, wygrywaj膮c mecze 8 i przegrywaj膮c 2. We wszystkich tych meczach dru偶yna zdoby艂a 797 punkt贸w i straci艂a 716. 艢rednio w ka偶dym meczu 10 dru偶yna Titanes Barranquilla zdoby艂a 79.7 punkt贸w i straci艂a 71.6 punkt贸w. Og贸lnie Titanes Barranquilla uzyska艂o 艣rednio 151.3 punkt贸w na mecz w po艂膮czeniu z zdobytymi i straconymi punktami.
Inne przewidywania
Mistrzostwa Australii. NBL1. Po艂udniowy
Ringwood Hawks-Frankston Blues/Bankstown Bruins/Albury Wodonga Bandits
Filipiny. MPBL
Bataan Risers-San Juan Knights
Pasig City-Quezon Huskers
Mistrzostwa S艂owacji. SBL
BKM Lucenec-Nitra Blue Wings
WNBA Commissioner鈥檚 Cup
New York Liberty (Kobiety)-Las Vegas Aces (kobiety)
Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w
6 / 10 ostatnich mecz贸w Toros del Valle we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie
2 / 5 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Toros del Valle w 1 kwarcie
Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z1
6 / 10 ostatnich mecz贸w Toros del Valle we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 4. kwarcie
2 / 5 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Toros del Valle w 4 kwarcie
6 / 10 ostatnich mecz贸w Titanes Barranquilla we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 4. kwarcie
Postaw:1x2 - 4 kwarta艂 - Z1
6 / 10 ostatnich mecz贸w Toros del Valle we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie
2 / 5 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Toros del Valle w 3 kwarcie
6 / 10 ostatnich mecz贸w Titanes Barranquilla we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie
Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z1
5 / 10 ostatnich mecz贸w Toros del Valle we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
8 / 10 ostatnich mecz贸w Titanes Barranquilla we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
4 / 5 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Titanes Barranquilla
Postaw:1x2 - Z2
5 / 10 ostatnich mecz贸w Toros del Valle we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem
1 / 5 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Toros del Valle
2 / 10 ostatnich mecz贸w Titanes Barranquilla we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮
Postaw:1x2 - Z1
4 / 10 ostatnich mecz贸w Toros del Valle we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie
3 / 10 ostatnich mecz贸w Titanes Barranquilla we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie
3 / 5 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Titanes Barranquilla w 3 kwarcie
Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z2
Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 21.07.2024 19:40